For å lese saken må du være abonnent.

5 kr for 5 uker

  • Full tilgang til alt innhold på
    ytringen.no
  • E-avis på nett og i app

Fornyes automatisk til 199,- per måned. Ingen binding. Gjelder kun nye abonnenter.

KJØP

Enkel betaling med

Se alle våre abonnement

MOT til å høre

Hvordan kan du være god på å være deg selv på en positiv måte slik at du kan glede andre? Hvordan kan du best mulig gi de rundt deg trygghet, energi og MOT?

Jeg vet ikke hva du svarer nå, men mitt tips er å kontrollere deg selv ved å ha positivt fokus, tenke over kroppsspråk og mimikk og rett og slett være positivt innstilt. Ha fokus på at dette går bra, dette fikser vi uten å måtte bli irritert, sint eller at vi må kommentere noen negativt.

Hvis du går i den fella at du blir fristet til å baksnakke eller kommentere andre, hva er det som gjør det? Hvorfor vil du det? Kanskje er det fordi du ikke kjenner vedkommende godt nok. Det kan hende du er litt misunnelig og irriterer deg over den andres lykke.

Powered by Labrador CMS