Halloweenfest for store og små på Ofstad
Foto: Janne Hammarsø
På Ofstad kunne du finne både hoppeslott, mat, kaker, godteri og halloweenpyntede rom. Hege Arntsen var med i komiteen for arrangementet, og hun var godt fornøyd med oppmøtet. Hun sier at de hadde en halloweenfest i fjor også, men da var det mer spontant. I år var det mer planlagt, og nestleder Karina Hasfjord sier at det er et gratis arrangement å være med på.
-Folk skal ikke kjenne på at de ikke kan delta, vi ønsker at alle skal ha mulighet til å komme og være med på dette. Vi har fått sponset pølser og brød, og vi kan også tilby kaker, kaffe og saft, sier Hasfjord.
180 barn hadde foreløpig fått utdelt godteri, og ved inngangsdøra fikk ungene et stempel på hånda. Hege Arntsen forteller at de i komiteen har laget seg egne halloweenskjorter.