For å lese saken må du være abonnent.

5 kr for 5 uker

  • Full tilgang til alt innhold på
    ytringen.no
  • E-avis på nett og i app

Fornyes automatisk til 199,- per måned. Ingen binding. Gjelder kun nye abonnenter.

KJØP

Enkel betaling med

Se alle våre abonnement

Aqua Kompetanse:

Dobler staben og sikter mot nasjonal vekst

Målet for Aqua Kompetanse er å bli en ledende tjenesteleverandør for oppdrettsnæringen i hele landet.
Målet for Aqua Kompetanse er å bli en ledende tjenesteleverandør for oppdrettsnæringen i hele landet.
Publisert

- Aqua Kompetanse rigges nå for vekst. Vi har en tung base i Nord-Trøndelag, men målet er å bli en ledende tjenesteleverandør for oppdrettsnæringen i hele landet. Det skal vi oppnå gjennom ansettelser av de beste og godt faglig samarbeid med andre aktører. Vi er godt i gang i Sandnessjøen, i Bergen og Stavanger, opplyser daglig leder Alex Lindseth.

- Vi styrker nå administrasjon og ledelse og vår tilstedeværelse i hele landet. Vi søker blant annet etter en ny administrerende direktør og en ny økonomidirektør, i tillegg til de ressursene vi har i dag, fortsetter han.

- Jeg ser fram til at vi nå får styrket lederteamet for å ta Aqua Kompetanse over i en ny fase, sier Lindseth, som ikke har planer om å forlate bedriften.

Powered by Labrador CMS