For å lese saken må du være abonnent.

5 kr for 5 uker

  • Full tilgang til alt innhold på
    ytringen.no
  • E-avis på nett og i app

Fornyes automatisk til 199,- per måned. Ingen binding. Gjelder kun nye abonnenter.

KJØP

Enkel betaling med

Se alle våre abonnement

Håndballstjerner til Rørvik i august

Fra vestre: Adrian Aalberg og Sigvaldi Gudjonsson.
Fra vestre: Adrian Aalberg og Sigvaldi Gudjonsson.
Publisert

Fra 22. til 24. august blir det igjen håndballskole i Rørvik – et samarbeid mellom Kolstad Håndball og Rema 1000-Akademiet. Arrangementet har de siste årene blitt en fast tradisjon, i tett samarbeid med Sinkaberg, og samler unge håndballspillere fra hele området.

På instruktørlisten står profilerte Kolstad-spillere som Simen Lyse, lagkaptein Sigvaldi Gudjonsson og den svenske landslagsmålvakten Andreas Palicka. I tillegg kommer Emre Berge, Adam Blanche og Arnor Oskarrson for å bidra på feltet.

Håndballskolen strekker seg over tre dager, med en kombinasjon av håndballøkter, fysisk trening, styrketrening og felles måltider. Programmet legger vekt på både sportslig utvikling og et godt sosialt miljø.

Powered by Labrador CMS