For å lese saken må du være abonnent.

5 kr for 5 uker

  • Full tilgang til alt innhold på
    ytringen.no
  • E-avis på nett og i app

Fornyes automatisk til 199,- per måned. Ingen binding. Gjelder kun nye abonnenter.

KJØP

Enkel betaling med

Se alle våre abonnement

Uavgjort for Kolvereids damelag i serieåpningen

Her utligner Oline Haug til 2-2 med et solid langskudd.
Her utligner Oline Haug til 2-2 med et solid langskudd.
Publisert Sist oppdatert

Det var Flatanger som kom best i gang, men utover i 1.omgang løsnet det for hjemmelaget. Etter et knapt kvarter dundret Idun Hagan inn et langskudd klokkerent opp i venstre kryss, og med det kom også selvtilliten inn i de gulkledde.

Etter hvilen er det jevnt i starten, men så får Flatanger ballen opp i banen. Forsvaret slepper seg så langt ned at gjestene kommer på skuddhold. De lar seg ikke be to ganger og utligner først og bare tre minutter senere skjer det samme på nytt. To flotte mål av FLatanger som fikk skyte ganske upresset.

Heldigvis reiser Kolvereid seg igjen og kommer til flere gode sjanser. Odine Haug får til et saftig langskudd og som finner veien opp i venstre kryss og inn bak keeper Inga Lovise Halsvik Sandnes. Etter scoringen presser Kolvereid voldsomt på men scoringene uteblir.

Powered by Labrador CMS